Práce a peníze

Tematický konstelační seminář – rychlá cesta k hluboké příčině.

 

O čem seminář je

Na semináři se zaměříme na skutečné příčiny nedostatku finančních prostředků. Ty působí, většinou nevědomě, hluboko v nás a dlouhodobě ovlivňují kvalitu našeho života.

Často jde o vzorce, které jsme přijali v dětství a v dospívání, případně nevědomě „zdědili" od našich předků z předchozích generací. Může jít také o odmítavý postoj ke hmotě, který jsme si s sebou přinesli z našich předchozích zkušeností na Zemi.

Pro každého jedince mohou být příčiny jeho finančních či pracovních neúspěchů různé, byť důsledky jsou podobné – nečekané výdaje, opakované ztráty zaměstnání, nemožnost udržení trvalých příjmů, atd. atd.

 

Jak pracujeme

Jde o konstelační seminář, „pracujeme" tedy s metodou systemických konstelací. Zaměřujeme se na odhalení skrytých příčin finančních potíží. Podrobnější info se dočtete v semináři „Rodinné konstelace". Každý účastník má prostor pro vlastní téma, pro vlastní konstelaci.

 

K čemu to vede

Změny, které nám přináší konstelace, vedou do svobody.

 

Co je dobré vědět

Seminář je určen pro účastníky od 18 let.

 

Organizační informace

Cena semináře: Jednodenní 1 500,-Kč
Místo konání: většinou ve městě nebo dle domluvy s konkrétní skupinou
Rozsah semináře: Celodenní: 9:00 – 18:00


VAŠE ZPĚTNÉ VAZBY

01.06.2015 14:07 [1]
Jirka J.
Na seminář jsem šel s jasným tématem, "můj vztah k penězům". Dostalo se mi jasné odpovědi jak a co ovlivňuje můj pohled na finance. Nyní když vím, že není zločin mít majtek a také peníze, jako tomu bylo za minulého režimu, kdy mí příbuzní byli znevýhodňováni a persekuování za to co vlastnili, když se o svůj majetek chtěli postarat sami, mění se pomalu můj pohled na peníze a majetek obecně a pevně věřím, že se zlepší nejen moje finanční situace. Hodně se mi líbilo téma pohledu na život obecně, z úhlů dalších účastníků, seminář byl v tomto směru také zajímavý.
27.05.2013 10:51 [2]
Lenka
Na seminář jsem šla s tim, že potřebuji řešit více věcí najednou, ale zadat si a sděělit motivaci jsem mohla jen na jedno téma. Děkuji sobě a všem zúčastněným za to, že přišli a za jejich témata k řešení. Téměř všechna se mne nějak dotýkala. Díky tomu a díky Univerzu jsem si opravdu mohla řešit více věcí tzv. v jednom. Děkuji :-)
26.06.2011 12:01 [3]
HanaŠa
Stále ještě ve mně doznívají myšlenky a procesy vyjevené a vyřčené na konstelacích. Některé skutečnosti mi došly teprve předvčerejškem! Jsem za ně vděčná, s úžasem si je uvědomuji a přijímám je. Konečně se mi podařilo přesně rozkódovat pojem určité mé NENÁVISTI - co ji ve mně vzbuzuje a přesně ji lokalizovat. Dospěla jsem tak k naprosto novému pohledu na objekt i subjekt této "nenávisti". A vlastně se ani o nenávist nejedná! Naopak se mi odkryly dříve neviděné či přehlížené pozitivní SOU-ČÁSTI JEDNOTY bytí. A klaním se před důmyslným labyrintem našich životů a zdánlivě nesouvisejících událostí. Děkuji Hana


Tantra Vnitřních Orgánů
večerní 21.01., 12.02.


Komunikace ve vztahu
večerní 22.01.


Praktické info k výcvikům
17:00 - 19:00


Rodinné konstelace
25.01. - Brno
01.02. - Chrudim


Praktické info k výcvikům
27.01., Brno - Soběšice


Systemické konstelace
roční výcvik
03/2020 - 03/2021


Tantra vnitřních orgánů
roční výcvik
05/2020 - 04/2021
Mužská iniciace
18.-22.06.2020 (Slunovrat)
Brno-Soběšice

Poslední zpětná vazba 03.11.Z MÉ TVORBY

Osude temný, beze dna,
málokdo tě dobře zná.
Nechci se dotknout tvojí cti,
tvé cesty mi prosím osvětli.


celý text

Mgr. Pavel Veselý


tel: 777 065 146