Muž a Žena

Seminář o partnerských vztazích


Na tomto semináři se zaměříme na vztahová partnerská témata. Konstelace na tato témata budou prokládány "vztahovou teorií", praktickými příklady a také cvičeními, do kterých se zapojí všichni účastníci.

Zaměříme se na principy fungování partnerského vztahu, nejčastější příčiny narušení vztahové harmonie a na možnosti nápravy. Seminář předpokládá aktivní účast včetně dotazů a nejasností na vztahová témata, kterými se následně budeme zabývat.

Někteří účastníci budou mít možnost postavení vlastní konstelace na své konkrétní téma, vzhledem k charakteru semináře však není možné zaručit konstelaci všem zúčastněným.


VAŠE ZPĚTNÉ VAZBY

23.10.2019 18:07 [1]
Jitka
Ahoj Pavle,

nejpřínosnější byla z celého semináře pro mě moje konstelace, ve které jsem měla možnost zažít hluboké spojení s Láskou a přijímat její podporu. Teď ve svém životě toto spojení oživuji a zkouším být takto s Láskou ve spojení co největší část dne. Cítím, jak mě plní a sytí energií, jak mi umožňuje uvědomovat si svá křídla a touhu se rozletět. Důležité pro mě byly i všechny role zástupců, ve kterých jsem měla možnost buď nově nahlédnout určitá témata, např. "agresor-oběť", anebo jsem mohla intenzivněji prožít zkušenosti, které znám ze svého vlastního života. Byl to pro mě velmi intenzivní a plně prožitý seminář. Děkuji.


Rodinné konstelace
Brno 11.07.


Tantra vnitřních orgánů
roční výcvik
09/2020 - 08/2021
Konstelace pod olivovníky - ostrov Ugljan
24.08. - 31.08.; 01.-09.09.


Z MÉ TVORBY

Nepravda přetvářky
taví se v ohni.
Jsem, jaký jsem.
A žiju den po dni.

Dneska jsem jiný,
než jsem byl včera
a lásku mám k tomu,
jež od dětství hledá.


celý text

Mgr. Pavel Veselý


tel: 777 065 146